Wieńcząc powoli miniony sezon rozgrywkowy, warto wspomnieć o drużynie trampkarzy prowadzonej przez Mirosława Wowro. Rozgrywki trampkarskie w Podokręgu Tychy prowadzono w dwóch rocznikach: Trampkarze (C1) – rocznik 2000 i młodsi oraz trampkarze młodsi (C2) – rocznik 2001 i młodsi.

Drużyna trampkarzy MKS-u (C1) występowała w IV lidze okręgowej, zostając zwycięzcą wiosennych rozgrywek, po odniesieniu sześciu zwycięstw, przy jednym remisie i jednej porażce, z bilansem bramkowym 32-12. Jesienią, przypomnijmy, trampkarze rywalizowali w grupie amatorskiej.

Jako zwycięzca rozgrywek drużyna MKS-u uzyskała awans do rozgrywek III ligi trampkarzy C1 – grupa V.

W całym sezonie piłkarze MKS-u odnieśli zatem osiem zwycięstw, dwukrotnie remisując i doznając dwóch porażek.

Autorami 45 goli byli:

12 – Karol Białoń,

8 – Szymon Siwek,

6 – Kamil Ornowski

5 – Adrian Brzezina

3 – Kacper Figiel, Rafał Loska, Paweł Soblik,

2 – Beniamin Drążek

1 -Łukasz Buchała, Paweł Janota, Jakub Koczur.

Gratulujemy:)!