Nie znamy jeszcze dokładnego programu turnieju w Bieruniu Nowym w najbliższy weekend, pojawiły się za to szczegóły turnieju, a w zasadzie gali piłkarskiej, jaka odbędzie się w 31 stycznia w Bojszowach.

W tym roku odbędzie sie ona pod nazwą: „Gali piłkarskiej dla Krzysia” i jak sie okazuje zmieniła ona zupełnie swoja formułę. O godz. 15 gospodarze turnieju – GTS Bojszowy zmierzy się w prestiżowym pojedynku ze zwycięzcą zeszłorocznego turnieju – MKS-em Lędziny. O godzinie 16 z kolei, odbędzie się mecz Gwiazd Radka Gilewicza z drużyną Super Team.

Tak więc emocji w Bojszowach będzie mniej, lecz pojedynek MKS-u z gospodarzami i tak zapowiada się prestiżowo, i zapewne będzie przebiegał w gorącej atmosferze. Już dziś zapraszam lędzińskich kibiców do Bojszów:)