W najbliższą sobotę, tj. 28 marca, o godzinie 15.00 drużyna MKS-u Lędziny po raz pierwszy w rundzie wiosennej zaprezentuje się przed lędzińską publicznością, rywalizując w spotkaniu 17 kolejki z AKS Mikołów.

Po porażce 0:1 w Bieruniu Starym nie ma co ukrywać, iż mecz z zajmującym 12 miejsce AKS Mikołów nabiera szczególnego znaczenia. Tylko ewentualne zwycięstwo pozwoli piłkarzom Marcina Berezy zatrzeć niekorzystne wrażenie, jakie powstało na wskutek straty punktów w Bieruniu, ale i zachować ewentualny kontakt z czołówką tabeli, której to kluby w 16 kolejce regularnie punktowały. Jeden punkt, za remis z Górnikem 09, dopisali sobie do dorobku piłkarze Krzysztofa Szybieloka i choć faworytem pojedynku wydaje się być MKS, to nikt punktów łatwo nam nie odda.

Serdecznie zapraszamy na sobotnie spotkanie! Początek o godzinie 15.00.

A oto harmonogram gier 17 kolejki:

UKS MK Górnik Katowice – GKS II Tychy (sob. 11.00)

Unia Bieruń Stary – Ogrodnik Cielmice

LKS Łąka -Piast Bieruń Nowy

Górnik 09 Mysłowice – AKS Niwka

Pogoń Imielin -Unia Kosztowy (wszystkie sob. 15.00)

Znicz Jankowice – Sparta Katowice (ndz. 15.00)

Rozwój II Katowice – KS Żory (ndz. 15.30)