Dziękuję za udział w ostatnich ankietach. Myślę, że dają one jakiś obraz oczekiwań kibiców co do postawy drużyny MKS-u. W tej właśnie zakończonej prawie 30% uczestników widzi lędzińską drużynę jako zwycięzców grupy. W gronie faworytów znajdują sie także zespoły plasujące sie już w czołówce, tj. Mikołów, Leśnik, Krupiński, Urania. Czy te wyniki znajdą potwierdzenie czas pokaże. nam pozostaje wierzyć, że MKS pozostanie zespołem czołówki i namiesza w rywalizacji o najwyższe lokaty.

Obecnie zapraszam do sond, które mają pokazać czego kibice oczekują od stronki i co chcieliby zmienić na www.mksledziny.pl, i jeśli tak jest – w jakim kierunku miałyby te zmiany iść. Myślę, że tej kwestii poświęcę aktualną sondę i kolejną. Proszę więc o szczere odpowiedzi:)