Sezon piłkarski w Lędzinach jeszcze nie zakończył się na dobre, a w przypadku naszej „dwójki” wkracza w decydującą fazę. Choć wszyscy piłkarscy kibice żyją teraz wydarzeniami na Euro, to zdecydowanie zachęcamy do kibicowania także naszym rezerwom, które już w najbliższą sobotę 22 czerwca, o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Lędzinach rozpoczną zmagania w barażach o awans do klasy A.
Dla naszej drugiej drużyny, po bardzo udanej rundzie jesiennej (zakończonej na pozycji lidera), przyszła bardzo trudna runda wiosenna. Pomimo wąskiej kadry, wielu kontuzji i absencji, udało się dograć sezon do końca i to z całkiem dobrym efektem, bowiem w ostatecznym rozrachunku zawodnicy trenera Zbyszka Janika zajęli 3. miejsce w ligowej tabeli, dające prawo do gry w barażach o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
W pierwszym meczu półfinałowym MKS II Lędziny w roli gospodarza podejmie czwartą drużynę sezonu 2023/24, czyli Czarni Piasek.
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na spędzenie sobotniego popołudnia na Stadionie Miejskim, gdzie poza sportowymi emocjami będą czekały także inne drobne atrakcje. Liczymy na Wasze wsparcie!
Warto dodać, że w niedzielę (23 czerwca, od godziny 11.00) na boisku przy ul. Stadionowej 1 swój mecz barażowy rozegrają trampkarze, a jego stawką będzie mistrzostwo Podokręgu Tychy trampkarzy C2 i awans do rozgrywek III ligi. W pierwszym mecz, podopieczni Pawła Majera zwyciężyli z LKS Gardawice (Reprezentacją Miasta Orzesze) 2:1. Czy przypieczętują swój sukces?