Święta za pasem, w Naszym klubie trwa okres roztrenowania, a tymczasem w innych zespołach sporo się dzieje – zwłaszcza w kwestii transferów.

Hitem transferowym może być przejście Marka Kubisza (były gracz m.in. GKS Katowice, Odry Wodzisław, Arki Gdynia, ostatnio w Ruchu Radzionków) do Leśnika Kobiór, z którego to – z dużą dozą prawdopodobieństwa- do GKS-u Tychy trafi inny były pierwszoligowiec, Ireneusz Adamski. Jak podaje portal sps24.pl w barwach Czarnych Piasek zagra Mirosław Widuch, który w barwach GKS Katowice i Piasta Gliwice rozegrał 319 spotkań w ekstraklasie. Zbroi się także Iskra Pszczyna, którą zasilą: Michał Mach (Pniówek), Bartłomiej Grabczyński (Morcinek Kaczyce) oraz Adam Michalczyk (wychowanek).

Dodam także, że nowym trenerem LKS Łąka został Piotr Mleczko.

Jeśli tak wygląda początek ruchów transferowych, to aż strach pomyśleć co będzie sie działo, gdy piłkarze powrócą do treningów. Mam nadzieję, że lędzińscy działacze nie prześpią zimy i postarają się o wzmocnienie zespołu, który także ma przecież swoje ambicje i aspiruje do czołowych lokat w tabeli.