Miło nam poinformować, że nieco ruszyliśmy z kopyta jeśli chodzi o wypełnianie strony, i tak w dziale artykuły z gazet można już przeczytać to, co o MKS-ie napisano w ostatnich numerach „Lędzin-teraz”. W dziale kadra (pierwsza drużyna) pojawiły się długo oczekiwane zdjęcia poszczególnych zawodników (tych których jeszcze nie ma w galerii czeka wkrótce sesja zdjęciowa). Na dniach zapełniony zostanie dział byli zawodnicy, który na podstawie własnych notatek z ostatnich 10 lat, będzie przedstawiał jaki zawodnik ile meczów rozegrał w MKS-ie i ile zdobył goli. Na koniec zajmę się działem archiwum meczów, gdzie podam składy, wyniki spotkań oraz strzelców goli w ostatnich sezonach (na razie wpisany jest sezon 2006/2007).