Zgodnie z zapowiedzią przekazuję kilka najświeższych informacji prosto z klubu. Jednak na więcej konkretów przyjdzie Nam jeszcze poczekać.

Jak juz informowałem zespół przygotowania do rundy wiosennej rozpocznie 19 stycznia, wciąż nie wiadomo pod wodzą jakiego szkoleniowca. Choc jak mówi prezes Urbańczyk: „być może jego nazwisko poznamy jeszcze w tym tygodniu, przygotowania rozpoczynają sie już za 3 tygodnie i pora dograć związane z tym szczegóły”.

[singlepic=2828,360,320]

Edward Urbańczyk udzielił nieco informacji na temat przygotowań drużyny MKS-u do rundy wiosennej. Foto: Underek

Co do transferów, swój akces do klubu zgłosil Tomasz Czarnecki z Piasta Bieruń Nowy. Trwają także poszukiwania napstnika, choć jak dodaje Edward Urbańczyk „napastnika to szuka chyba większość okolicznych klubów. Na razie nikt nie zgłosił chęci odejścia z klubu, o Samka czy Gardawskiego pytali działacze z Bojszów, ale zobaczymy czy złożą oferty kupna zawodników. Być może treningi wznowią Dendys, czy Wyskocki.”

Poznaliśmy także część sparingpartnerów MKS-u i daty rozgrywania spotkań. To nie jest lista kompletna, zostało jeszcze kilka wolnych terminów, jednak szczegóły będą znane już po znalezieniu nowego trenera. Miejsce rozgrywania spotkań także będzie ustalane na bieżąco, o czym będę informował w odpowiednim czasie:

4 luty z GKS-em Tychy (w tym terminie strona www.gkstychy71.pl podaje, że tyszanie mają zaplanowany sparing z Pniówkiem Pawłowice Śl.)

7 luty z CKS-em Czeladź

11 luty z Pogonią Imielin

14 luty z Górnikiem 09 Mysłowice

21 luty z Czarnymi Sosnowiec

7 marca z Czarnymi Piasek

MKS wystąpi także w dwóch turniejach halowych, 31 stycznia w Bojszowach w memoriale Im. Jasińskiego, a także w drugim, a czy to będzie turniej rozgrywany w Mysłowicach czy w Bieruniu Starym, to jeszcze się okaże.

Kolejne wieści z MKS-u wkrótce:)