Informuję, że kolejne spotkanie MKS-u odbędzie się w niedzielę o godz. 17 w Piasku, a nie tak jak podano na rozdawanych kibicom terminarzach – w sobotę. Za pomyłkę przepraszam.

Będzie to spotkanie dwóch sąsiadujących ze sobą zespołów – Czarni i MKS zajmują 8 i 9 miejsca w tabeli, z dorobkiem – odpowiednio – 37 oraz 33 punktów. Drużyna z Piasku notuje ostatnio dobrą passę, w czterech spotkaniach zdobyła 10 punktów, pokonując m.in Gwarek oraz Mikołów, a także remisując z Bojszowami. Nasz zespół po serii 6 spotkań bez porażki w ostatniej kolejce uległ 0:1 Nadwiślanowi. Trzy punkty zdobyte w tym spotkaniu pozwoliłyby każdemu z tych zespołów umocnić się w środku tabeli, a Czarnym nawiązać nawet kontakt z czołówką. Przypomnę, że w jesiennym spotkaniu tych zespołów w Lędzinach to MKS okazał się lepszy i wygrał 2:1 (gole: Brona, Magiera – Biedrzycki), zaś w poprzednim sezonie w obu ligowych spotkaniach zwyciężali gospodarze po 2:0. Nasz zespół zagra prawdopodobnie bez kontuzjowanego Sopelewskiego, do defensywy powraca zaś pauzujący ostatnio za żółte kartki Karlik. W drużynie Czarnych dobrą formą imponują ostatnio zwłaszcza Sztorc i Kościański, ale cała drużyna prowadzona przez byłego trenera MKS-u – Albina Wirę, prezentuje się bardzo solidnie.

Wierzymy jednak, że nasz zespół może osiągnąć w Piasku korzystny wynik i z taką nadzieją zapraszamy wszystkich na to spotkanie!!! Emocji na pewno nie zabraknie!