Po wygranym meczu z drużyną Bierunia przyszedł czas na Uranię. Spotkanie między ekipami z Lędzin oraz Rudy Śląskiej miało się odbyć jeszcze późną jesienią niestety pogoda sprawiła iż ten mecz nie został rozegrany.Po ostatnim meczu MKS-u na te spotkanie powinniśmy patrzeć z większym optymizmem. Drużyna Uranii po 19 rozegranych spotkaniach zajmuje 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 35ptk oraz stosunkiem bramek 30-17 dla porównania nasz MKS po 19 rozegranych spotkaniach zajmuje 9 miejsce z dorobkiem 26ptk. oraz stosunkiem bramek 29-28.

W ostatniej kolejce ekipa z Kochłowic zremisowała z faworytem do awansu ekipą Pniówka 1-1.Jesienią w Rudzie Śląskiej lędzinianie przegrali 2-0.Czy tym razem zawodnicy MKS-u zrewanżują się za mecz na boisku Uranii? Czy trener E.Pluszczyk postawi od pierwszej minuty na Kamila Dudę, który w ostatnich 2 meczach zdobył 2 bramki? Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić wszystkich sympatyków na mecz środa godz.16 ul.Stadionowa 1