W najbliższą środę, tj. 17 maja o godzinie 18.00 MKS Lędziny zmierzy się z rezerwami Podbeskidzia Bielska-Biała, odrabiając część ligowych zaległości w pojedynku z wiceliderem rozgrywek.

Zespół Podbeskidzia zdobył wiosną już 25 oczek, zwyciężając aż ośmiokrotnie, raz remisując i doznając jednej porażki (0:3 w Bełku). Pomimo faktu, iż w środę swoje spotkanie w Siedlcach rozgrywa pierwsza drużyna Podbeskidzia, to należy spodziewać się przyjazdu do Lędzin silnej i zmotywowanej do walki o najwyższe cele ekipy z Bielska-Białej. Wierzymy, że zespół MKS-u postawi rywalowi trudne warunki, a samo spotkanie przyniesie wiele emocji.

W obu zespołach brak pauz kartkowych. W MKS-ie z powodu kontuzji zabraknie Grzegorza Bednarka i Bartłomieja Majnusza. Pod znakiem zapytanie stoi występ Mateusza Malika. Dostępny do gry powinien być inny młodzieżowiec, Przemysław Duda, mocno poturbowany w spotkaniu w Mokrem.

Spotkanie poprowadzą: Marcin Bielawski, Kamil Pągowski, Adrian Sopniewski (Katowice).

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie!