Zbiorczo podsumowujemy czwartkowe i piątkowe występy naszej młodzieży, poczynając od juniorów i trampkarzy młodszych, a kończąc na drużynie Mirosława Wowro. Dziękujemy w tym miejscu Andrzejowi Puchale za udostępnienie zdjęć z meczu juniorów:)

Juniorzy:

Iskra Pszczyna – MKS 3:1 (2:1)

Bramki: 1:0 Jakub Król (10.), 2:0 Kamil Czerwiński (25.), 2:1 Grzegorz Cuber (43.), 3:1 Wojciech Dragon (56.)

MKS: Sitarz, Grzyb (Szprengiel), Ziółkowski, Maniura, Mróz, Janik, M.Nagi, Białorucki, Urbańczyk, G.Cuber, Fąfara

W innych meczach: Pniówek – Krupiński 1:6, Czapla – Brzeźce Kryry 1:1

Foto: Andrzej Puchała www.iskra.pszczyna.pl

Trampkarze młodsi:

Chrzciciel – MKS nie odbył się, MKS nie zdołał skompletować kadry na mecz

W innych meczach: MOSM – Wola nie odbył się , Fortuna – Leśnik (04.05.)

Trampkarze starsi:

UKS Suszec – MKS 2:7 (1:0)

Bramki dla MKS-u: Adrian Hachuła 3, Bartosz Haba 2, Szymon Buniewicz, Remigiusz Kula.

MKS: Żmijewski, Młocek, Saternus, Mielec, Mróz (Giza), Kula, Hachuła, Czypionka (Klima), Haba, Szweda, Buniewicz.

W pozostałych meczach: Piast B.N. – Wola 4:1 , Pniówek – Łąka odwołany , Znicz – Goczałkowice 4:0.