W dniu jutrzejszym (21.10, godzina 15.00) MKS Lędziny w spotkaniu 11 kolejki rozgrywek HAIZ IV ligi, grupy II podejmie Dąb Gaszowice, beniaminka tegorocznych rozgrywek. O ile patrzeć na historię ostatnich czterech spotkań obu zespołów (zwycięskich dla MKS), to można stwierdzić, iż Dąb naszej drużynie leży. Analizując jednak sytuację obu zespołów w tabeli i dotychczasową postawę w rozgrywkach, faworytem spotkania są goście.

Lędzinianie zgromadzili na swoim koncie jak do tej pory tylko pięć punktów i wraz z Unią Racibórz, utknęli w strefie spadkowej. Sytuacja robi się trudna, bowiem zespoły z dolnych rejonów tabeli zgodnie punktują. Do końca rundy do rozegrania pozostało sześć spotkań i w każdym z nich trzeba szukać zdobyczy punktowych. W dniu jutrzejszym sprawy nie ułatwi fakt, iż w defensywie zabraknie pauzujące za żółte kartki Adama Matei. Trener Adrian Napierała musi zatem znaleźć sposób na sformowanie linii defensywnej na ten ważny pojedynek.

Spotkanie poprowadzi: Sebastian Buchta, Leszek Niemczyk, Jakub Tekieli (Podokręg Skoczów).

Serdecznie zapraszamy! Zespół potrzebuje wsparcia, być może jak nigdy dotąd.