Przygotowujący się od początku okresu przygotowawczego wraz z drużyną MKS-u Damian Czupryna został nowym nabytkiem lidera grupy I. Niespełna 25-letni środkowy pomocnik (ur. 26.04.1991 r.) trafia do Lędzin z IV-ligowej Polonii Łaziska Górne, która zadecydowała o rozstaniu z zawodnikiem i zezwoliła na poszukiwanie klubu.

Wychowanek tyskiego MOSM, środkowy pomocnik, ma na swoim koncie m.in. I-ligową przeszłość w barwach GKS-u, z którym związany był przez większość kariery. Następnie, po pół roku reprezentował barwy Polonii Bytom oraz Skry Częstochowa, po czym w sezonie 2014/2015 zakotwiczył w Polonii Łaziska Górne.

Od wiosny 2016 przywdzieje barwy MKS-u, z którym ma na celu skutecznie walczyć o promocję do IV-ligi.

Witamy i życzymy powodzenia!