We wtorek o godzinie 16.00 w pobliskim Imielinie, MKS zagra w zaległym spotkaniu ligowym z Pogonią. Będzie to ósme spotkanie obu drużyn w tym sezonie i obie ekipy zrównają się w liczbie rozegranych spotkań z resztą stawki.

MKS po porażce ze Stalą, dość pechowej będzie chciał wrócić na zwycięski tor i zgarnąć też wreszcie 3 punkty na wyjeździe. Do składu powrócić powinien nieobecny w sobotę Szeremeta, czekamy też na powrót do gry kontuzjowanego ostatnio Matyska. 10 punktów po siedmiu meczach to dorobek dla kibiców MKS-u niesatysfakcjonujący. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie i mimo nietypowej pory zgromadzi – miejmy nadzieję –  sporą liczbę widzów. Zespół Pogoni w sobotę z w derbowym meczu zremisował z Unią Bieruń 1:1, a gola dla drużyny trenera Stęchłego zdobył Marek Rusek, niegdyś zawodnik lędzińskiej drużyny. Imielinianie jak dotąd zgromadzili 8 punktów, więc w razie ewentualnej wygranej przeskoczą MKS w tabeli. Nam  z kolei zwycięstwo, da awans na piąte miejsce w tabeli. Serdecznie zapraszamy d0 Imielina:)