Dziś swój mecz rozgrywali Juniorzy Starsi MKS’u Lędziny, podejmowali na swoim boisku drużynę Pniówka Pawłowice zwyciężając 4:3 (2:1). Dramatem mecz można nazwać patrząc przez pryzmat aż 3 jedenastek podyktowanych na rzecz rywala, co zbyt często się nie zdarza.

Przebieg Meczu:

Wynik spotkania otworzyli rywale skutecznie wykorzystując pierwszą jedenastkę podyktowaną za faul w polu karnym bramkarza MKS’u Lędziny. Jednak nasi juniorzy nie pozostawali dłużni i 10 minut po straconej bramce odrobili straty, strzelcem bramki na 1:1 był Adam Adamus skutecznie urywając się obrońcom i ładując piłkę „nie do obrony” w samo okienko bramki przeciwnika. Gra zarówno Lędzin i Pawłowic była bardzo szybka, ale nie bez błędna, piłka szybko przenosiła się z jednej strony na drugą. Bramkę do szatni w ostatnim minutach pierwszej połowy znów zdobył Adam Adamus, skutecznie wykorzystując dalekie podanie z środka pola.

Drugą połowę nasi Juniorzy zaczęli z hukiem, szybka akcja w środku pola i tym razem Adamus wypuszcza na wolną pozycję Hudego a ten skutecznym strzałem po ziemi pokonuje bramkarza. Kolejna akcja MKS’u długa piłka zagrana przez Gizę do Adamusa, ten przyjmuje ją i zagrywa na pustą bramkę do Marszałka, a ten niestety kiksuje i nadal utrzymuje się wynik 3:1 dla Lędzin. Kolejna akcja lewą stroną boiska, wysoko dośrodkowuje Hudy, w polu karnym do piłki doskakuje Giza i trafia w prawy słupek bramki. Po paru akcjach inicjatywę przejęli rywale i po raz kolejny w polu karnym faulowany pomocnik drużyny przeciwnej, i tym samym rywale strzelają bramkę na 2:3. Kolejna dobra akcja MKS’u z prawego skrzydła Giza dośrodkowuje w pole karne rywali, do piłki wyskakuje i uderza głową Adamus, bramkarz szczęśliwie paruje piłkę. Kolejna akcja rywali lewą stroną i po raz 3 w tym meczu sędzia dyktuje jedenastkę dla zespołu z Pawłowic, i po raz kolejny wykonawca karnego się nie myli, tym samym rywale odrabiają straty na 3:3. Nasi Juniorzy jednak nie poddali się i zaczęli dyktować swoje warunki, czego rezultatem była 4 bramka dla Lędzin, mocna piłka zagrana między obrońców do Adamusa, ten ogrywa bramkarza i pakuje piłkę do siatki, jednocześnie kompletując hat-tricka. Tym samym Juniorzy zachowują 3pkt po bardzo emocjonującym meczu.

Skład Juniorów: Apajewski – Łyżwiński (Szumilas), Białoń, Loska (Klimza), Czudaj, Nowrocki (Lach), Giza, Szweda, Hudy, Adamus, Marszałek (Sieradzki).

W innych meczach: UMKS Trójka Czechowice – BTS Rekord 1:6. ZET Tychy – Krupiński 2:0. Sokoł Wola pauzował.

Swój wczorajszy mecz młodziki niestety przegrały 6:0, a swojego dzisiejszego spotkania nie rozegrali przez kłopoty kadrowe trampkarze, jednocześnie oddając mecz walkowerem.