W minioną sobotę (08.02.) drużyna młodzików (chłopcy z roczników 2007 i 2008) wystąpiła w turnieju halowym rocznika 2006 w Łaziskach Górnych. 
„Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym 1×17 minut. Mecze były wyrównane, może poza ostatnim, a właściwie poza ostatnimi 6 minutami. I tak w pierwszym meczu przegraliśmy 2:4 ze Stalą Zabrze, w drugim również ulegliśmy 0:4 zwycięzcy turnieju Wawelowi Wirek, a w kolejnym w końcu pokonaliśmy 3:0 Rudę Śląską 24. W ostatnim pojedynku turnieju przegraliśmy z reprezentacją powiatu mikołowskiego 11:1, chociaż jeszcze na 6 minut do końca przegraliśmy tylko 3:1. Duża ilość goli w tym turnieju wynikała z tego, że graliśmy na duże bramki 5m × 2m. Siła fizyczna była po stronie przeciwników, ale piłkarsko nie ustępowaliśmy starszym kolegom, dlatego 4 miejsce w turnieju może cieszyć.” – opisuje przebieg turnieju trener Ryszard Wowro.
Skład MKS-u (w nawisie liczba zdobytych goli): Bartosz Drozdek, Kamil Miśka, Bartosz Tabuła,  Artur Zając, Mateusz Gumprecht, Dominik Labe (1), Jakub Kruciński, Daniel Segeth, Grzegorz Pająk, Kacper Morkisz (2) i Eryk Zatoń (3). Dziękujemy piekarni Segeth za smakołyki.