Był to bardzo udany weekend trampkarzy młodszych. W sobotę zwyciężyli w rozegranym w ramach Dni Lędzin Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny. Dziś zapewnili sobie tryumf w swojej grupie w podokręgu Tychy.

[singlepic=4810,360,320]

Trampkarze młodsi wraz z opiekunami. Foto: Underek

MKS w pokonanym polu pozostawił Unię Bieruń Stary, którą pokonał 11:0, Stal Chełm Śląski z którą zwyciężył jeszcze wyżej bo 14:1 oraz Pogoń Imielin – z ta ostatnią drużyna MKS wygrał 4:1. Kolejne miejsca zajęły: Pogoń, Unia i Stal.MKS w sobotę grał w następującym składzie: Kamil Żmijewski, Damian Tomalik, Adam Grzyb, Bartłomiej Kozłowski, Remigiusz Kula, Grzegorz Białorucki, Wojciech Szumilas, Łukasz Szymura, Kamil Pawlik, Patryk Glaba, Michał Nagi, Alex Bednarek.

Dziś w ostatnim meczu sezonu MKS po golach Szumilasa, Grzyba i Kozłowskiego pokonał OgieWola 3:1 i wobec remisu 1:1Studzienic z Łąką wywalczył pierwsze miejsce w tabeli swojej grupy. O mistrzostwo w podokręgu – jak powiedział Robert Żmijewski – zagra ze zwycięzcą drugiej z grup. Ale na szczegóły czas przyjdzie później. Gratulacje dla całego zespołu i jego opiekunów:)!!!

Zdjęcia są już w galerii:)