Dwa wzmocnienia MKS-u stały się faktem. W nowym sezonie (2013/2014) barwy lędzińskiej drużyny reprezentować będą byli piłkarze bieruńskiej Unii, których od początku sezonu obserwować możemy w meczach kontrolnych.

Mowa o Szymonie Bobli oraz Łukaszu Gorkim. Szymon Bobla (ur. 14.06.1986 r.) to rozgrywający, który z pewnością jeszcze bardziej wzmocni siłę ofensywną MKS-u. Jego dokładne podania z głębi pola, a także świetnie wykonywane stałe fragmenty gry nieraz zapwne otworzą naszym napastnikom drogę do bramki rywali.

Z kolei Łukasz Gorki (ur. 29.09.1988 r.) to obrońca, który trenerowi Idczakowi pozwoli na zbudowanie jeszcze solidniejszej defensywy. Jego atutem na pewno jest nie tylko wzrost, czy dobra gra głową, co potwierdzają mecze kontrolne.

[singlepic=12125,360,320]

Łukasz Gorki w trakcie sparingu z Podlesianką. Foto: redakcja

Jednym z przymierzanych do MKS-u bramkarzy jest występujący w minionym sezonie w Górniku Wesoła Robert Maciejowski (ur. 08.09.93 r. – młodzieżowiec). Transfer tego zawodnika jest jeszcze dopinany. Z potencjalnych wzmocnień istnieje jeszcze kwestia dwóch zawodników: bramkarza młodzieżowca (choć tutaj zawodnik ukończy 16 lat dopiero w październiku i wtedy byłby dopiero uprawniony do gry) oraz pomocnika. O szczegółach poinformujemy, kiedy sprawy transferowe odnośnie wyżej wymienionych zostaną dopięte na ostatni guzik.

Witamy w Lędzinach i życzymy sukcesów w Naszej drużynie:)!