Dzisiejszy dzień był szczęśliwy dla naszych drużyn rywalizujących z Sokołem Wola. Najpierw juniorzy pokonali swych rówieśników z Woli w stosunku 4:1, a bramki zdobywali w tym meczu: P.Kostrzewa, Bratek, Salamon oraz Majer.

Juniorzy grali w następującym składzie: Kucharczyk (Gąsior 46), Sala (Włoszek 70), Drozdek, Cięciara, Bratek, Sowik (Smuda 75), Salamon, Brona (Majer 46), G.Kostrzewa (Długajczyk 82), Gardawski (Napieraj 46), P.Kostrzewa (Bania 46). Po tym spotkaniu MKS został liderem tabeli. Ale to była zapowiedź tego co działo sie w meczu pierwszych drużyn.

Mecz dla MKS-u rozpoczął sie fatalnie, już w 8 minucie akcję zespołu z Woli skutecznym strzałem zakończył Gazda, a w 15 po rzucie wolnym wykonywanym przez Madeję, Mateusz Roszak strzałem głową pokonał Simonicza, zdobywając samobójczą bramkę. Goście zwietrzyli swoją szansę w stałych fragmentach gry, bitych na niskiego Simonicza i kilka razy kotłowało sie na naszym przedpolu. Raz arbiter nie uznał gola, kiedy piłka bezpośrednio po rzucie rożnym wpadła do naszej siatki. Na szczęście potem do roboty wzięli się nasi zawodnicy i już w 22 minucie padł kontaktowy gol. Po zamieszaniu na polu karnym Sokoła piłkę do swojej siatki skierował Bielecki. Wyrównanie padło w 43 minucie, po faulu w polu karnym na Samku, jedenastkę skutecznie wykonał Sławek Magiera. W drugiej połowie lędzinianie skutecznie powstrzymywali ofensywne poczynania graczy Sokoła, nie dopuszczając do groźnych sytuacji pod nasza bramką. W 72 minucie gracze MKS-u zadali swój cios, prawą stroną uciekł Gardawski, zagrał w pole karne, a tam Samek technicznym strzałem w długi róg zdobył, jak się później okazało, zwycięską bramkę. Mogliśmy jeszcze podwyższyć nasze prowadzenie w końcówce, ale nie udało zakończyć się bramką kilku kontr. Niemniej, brawa dla całego zespołu za walkę i ambicję. W końcu nie często się zdarza, by przegrywając mecz 0:2, wygrać 3:2.

MKS: Simonicz, Bednarek, Sopelewski, Bomba, M.Roszak (Gardawski 60), D.Firlej (Dejas 85), K.Firlej (Gąsior 90), Matysek, Gołaś, Magiera (Wyskocki 75), Samek.

żólte kartki:K.Firlej, Magiera