Wysokie wyjazdowe zwycięstwo naszych rezerw. Lędzińska dwójka wraca z Warszowic z 3 punktami i pokaźnym dorobkiem goli. 

Tego było nam trzeba, wysokiego zwycięstwa i pewniejszej gry. Przed trudnym meczem, który czeka nas w sobotę (03.10. z Fortuną Wyry) udało się odbić poniesione straty w poprzednich kolejkach. Na boisku w Warszowicach nasza drużyna w pełni kontrolowała mecz i na wiele nie pozwoliła przeciwnikom. Wynik otworzył Czudaj, uderzając z 16 metra, piłka odbija się od prawego słupka i wpada do bramki. Na 2:0 podwyższył Adamus pięknym uderzeniem z rzutu wolnego wprost w prawe okno bramki. Skuteczny pressing pozwala nam odebrać piłkę i wykorzystać błąd przeciwnika przy wyprowadzeniu piłki spod własnej bramki, Majer pewnie wygrywa pojedynek oko w oko z bramkarzem gospodarzy. Wrzutkę z lewego skrzydła Rozmusa, głową zamyka Adamus, prowadzimy 4:0. Tuż przed przerwą błąd naszej defensywy wykorzystują rywale, piłka atomowym uderzeniem z 20m wpada do bramki tuż przy prawym słupku. Zapał przeciwników szybko udaje się stłamsić. Janik zagrywa piłkę za plecy obrońców, Adamus przedłuża zagranie do Majera, który w sytuacji sam na sam z golkiperem uderza po ziemi. Kolejna bramka to ponownie udany pressing, obrońca rywali pod presją zagrywa piłkę do środka pola, niefrasobliwe podanie przecina Drążek i mając przed sobą tylko bramkarza uderza tuż przy słupku. Siódmego gola dokładamy za sprawą skutecznej kontry. Długą piłkę za plecy obrońców posyła Giza, a czekający na błąd obrońców Drążek po raz kolejny wychodzi sam na sam i skutecznie uderza obok interweniującego bramkarza gospodarzy. Dwukrotnie przed utratą gola przeciwnika ratowała poprzeczka. Rezerwy zaprezentowały kawał ofensywnej piłki i pewnie zainkasowały 3 punkty.

MKS II Lędziny 7:1 (4:1) UKS Warszowice

Strzelcy bramek: Adamus 24′ i 43′, Majer 38′ i 58′, Drążek 72′ i 77′, Czudaj 16′ – Orszulik 44.

MKS II: Sitarz – Rozmus, Urbańczyk, Mielec, Giza, Janik (65′ Dominiec), Majer (C), Czudaj, Drążek (80′ D.Stencel), S.Krakowiak (75′ R.Stencel), Adamus.

Kartki:

żółta: Goraus 59′, Wowra 61′ (UKS Warszowice)

czerwona: Krupka (po dwóch żółtych 25′ i 89′)

Ławka: R.Stencel, D.Stencel, Dominiec.

W następnej kolejce, nasze rezerwy zmierzą się z Fortuną Wyry na własnym boisku. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę (tj. 03.10.) o godzinie 16:00, zapraszamy!

Wyniki pozostałych spotkań:

Fortuna Wyry 5:0 GTS II Bojszowy

Czarni Piasek 2:1 Nadwiślan Góra

LKS Wisła Mała 6:5 Pniówek II Pawłowice

LKS Mizerów 0:3 Niepokorni Orzesze

Gol Bieruń 8:3 Tysovia Tychy

Czułowianka Tychy 0:4 LKS II Goczałkowice Zdrój

LKS II Gardawice – pauza

P.S. Zdjęcie pochodzi z meczu ligowego z Czarnymi Piasek.