Weekend (15-16.06.) przynosi kolejne zmagania piłkarskie dla naszej młodzieży. Po emocjach związanych z treningiem odbytym na Stadionie Śląskim w Chorzowie (12.06.), czas na emocje turniejowe oraz barażowe związane z występem trampkarzy (IV liga C2)  w meczu z LKS Gardawice – Reprezentacją Miasta Orzesze. Zespół trampkarzy zajął II miejsce w grupie 2 rozgrywek i w ten – oraz kolejny weekend (23.06., godz. 11.00) rywalizuje z wicemistrzem grupy I o mistrzostwo Podokręgu.

Mecz barażowy: (15.06.) LKS Gardawice – MKS Lędziny 1:2 (bramki Antek Ścierski, Paweł Mańka);

Przed najmłodszymi piłkarzami z grup orlików oraz skrzatów występ w jutrzejszym (16.06.) EURO, jakie rozgrywane będzie w Bieruniu na obiekcie Unii. Początek rozgrywek w formule Mistrzostw – nasi piłkarze wystąpią jako Chorwacja (2014) oraz Anglia (2016) – od godziny 9.00.

Plan imprezy:

Drużyna żaczków zakończyła już zmagania ligowe, natomiast piłkarzy orlików we wtorek (18.06., godz. 16.00) czeka jeszcze zaległy domowy mecz z BAP Piast Gol Bieruń.

A oto krótkie podsumowanie ostatnich występów ligowych naszych drużyn:

Trampkarze VI liga (11.06.): MKS Lędziny – Siódemka Tychy 4:3 (bramki: Radek Mańka 2, Igor Wiśniewski, Miłosz Nowicki),

Młodziki VI liga (08.06.) : GTS Bojszowy – MKS Lędziny 3:8 (bramki: Bartek Cartt 2, Miłosz Krupa 2, Filip Lach, Bartek Baron, Bogdan Szewczuk, Wojtek Palka.

 

Drużyna orlików na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Foto: KR.

Zachęcamy do dopingu i wsparcia naszych drużyn!