Sobota 1 września zapowiada się niezwykle interesująco dla lędzińskich kibiców. Na stadionie MKS-u odbędą się dwa spotkania, na które chciałbym zaprosić wszystkich kibiców.

O godzinie 11 swe kolejne spotkanie rozegra zespół MKS-u. Tym razem rywalem będzie spadkowicz z IV ligi, Śląsk Świętochłowice. Po spadku drużynę Śląska opuściło 14 zawodników i obecnie jej trzon stanowią zawodnicy młodzi, którzy przyszli z rezerw bądź zespołu juniorów. Tak więc widać pewne podobieństwa do sytuacji jaka ma miejsce w naszym zespole. Śląsk obecnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem jednego punktu. W ostatniej kolejce został rozbity przez Gwarka 7:1, ale wcześniej toczył równy bój z Bojszowami i Uranią, a urwał punkty zespołowi Mikołowa, z którym MKS w ostatniej kolejce przegrał 2:1. Lędzinianie będą chcieli się zapewne zrehabilitować za ostatni słabszy występ i będą walczyć o kolejne 3 punkty i awans w ligowej tabeli. Z kolei o godz.17 zapraszamy kibiców na spotkanie, w którym zmierzą się: zawodnicy dawnego Górnika Lędziny – składu który w 1994 r. wywalczył awans do III ligi, oraz zespół stworzony z wychowanków klubu z Lędzin. Spotkanie to jest częścią obchodów rocznicy 75-lecia istnienia klubu. Będzie ono połączone z mini festynem, można będzie zakupić kiełbaski oraz piwo. Przewidziane są także inne atrakcje.

Warto więc zarezerwować czas i sobotę spędzić na stadionie MKS-u!
Zapraszamy