Do rozegrania w rundzie jesiennej drużynie MKS-u pozostały już tylko dwa spotkania. Pierwsze  z nich, rozpocznie się w najbliższą niedzielę, tj. 10 listopada, o godzinie 13.30 w Rybniku – Wielopolu na boisku przy ul. Podleśnej. Swoje rozgrywki, przypominam, zakończyli już juniorzy oraz trampkarze.

MKS kontynuuje passę wygranych, po wywalczonej z trudem wiktorii w pojedynku z Rymerem, tym razem zagramy z groźnym jak zawsze Energetykiem II, plasującym się obecnie na trzecim miejscu w tabeli z czterema punktami straty do lędzińskiego zespołu. Kadra tego zespołu jest bardzo szeroka i naprawdę trudno przewidzieć, kogo trener Rafał Mitura desygnuje na boisko. Niezależnie od tego, czy będą to piłkarze drugiego planu, czy może niektórzy z tych, którzy nie zagrają w kadrze I-ligowej drużyny Energetyka w sobotnim spotkaniu Chojnicach, MKS czeka trudne zadanie. Na pewno trzeba będzie zagrać lepiej niż z Rymerem tym bardziej, iż musimy radzić sobie pauzującego za żółte kartki Uniejewskiego. Wierzymy jednak, że końcówka rundy jesiennej – podobnie jak i druga jej część – mogą być wyjątkowo udane.

Dla informacji podaję jeszcze skład Energetyka II z ostatniego meczu w Bieruniu Starym:

Skład ROW-u II Rybnik: Tomiuk – Michał Adamczyk, Grabowski (38. Słaby), Neuman, Semeniuk – Gorzawski (82. Mateusz Adamczyk), Bugdoł (75. Stebel) – Musiolik, Stroka, Kasprzyk – Buchała.

Mecz poprowadzi jako arbiter główny Andrzej Zawiślak  z Sosnowca.

PS. Jako ostatni już akcent związany ze spotkaniem z Rymerem Rybnik sprzed tygodnia wskażę na fakt, iż na wczorajszym posiedzeniu Wydziału Dyscypliny Grzegorz Brzoska i Zbigniew Gutt zostali ukarani dyskwalifikacją na 2 spotkania, w następstwie otrzymanych czerwonych kartek. Ponadto, kierownik zespołu za odmowę podpisania protokołu pomeczowego otrzymał naganę.