Nieprawdopodobnych emocji dostarczyli w dniu wczorajszym (14.10.) sobie i kibicom przybyłym na mecz w Radostowicach piłkarze rezerw MKS-u. Lędzianie prowadząc 2:0 oddali pola gry i w 87 minucie przegrywali 2:3. Wtedy to lędziński zespół przebudził się, zdobywając trzy gole, zwyciężyli miejscowego Josieńca 5:3 (2:1). Powyższe pokazuje, iż nikogo nie można lekceważyć, nawet jeśli na koncie punktowym danego zespołu widnieje zaledwie jeden punkt.

Nagrodą za zwycięstwo, jest fotel lidera tyskiej b klasy, po dzisiejszej porażce LKS-u Woszczyce. Sami jednak zawodnicy rezerw zdają sobie sprawę, iż nie był to dobry mecz w ich wykonaniu i przed pojedynkiem z innym czołowym zespołem b klasy, tj. rezerwami Polonii Łaziska Górne, podopieczni Zbyszka Janika muszą poprawić grę i koncentrację.

Bramki zdobywali:

0:1 Marcin Majer (8 min),

0:2 Grzegorz Iciek (19 min.),

1:2 Bartosz Kozik (33 min.),

2:2 Tomasz Jarek (47 min.),

3:2 Mateusz Wiencek (87 min.),

3:3 M.Majer (88 min.),

3:4 M.Majer (90+1),

3:5 T.Szprengiel (90+4).

MKS: Gawlik – Czudaj, Karkoszka, Kozłowski, P.Majer, Dominiec (Urbańczyk 46), Iciek (T.Szprengiel 55), Malicki, Janik, M.Majer, Orzegowski (Krzykawski 65).

żółta kartka: M.Majer

W innych meczach:

Sokół II Wola – Pniówek II 4:3

Krupiński II – LKS Brzeźce 6:3

Gardawice – Unia B.St. 3:0

Leśnik – Wisła Mała 5:0

ZET II – Warszowice 4:5

Polonia II Łaziska – Woszczyce 1:0.