Za nami dwa półfinałowe spotkania barażowe w tyskiej B klasie, które wyłoniły uczestników zaplanowanego na przyszły weekend „finału”. Zmierzą się w nim Polonia Międzyrzecze, która wypunktowała 3:1 LKS Frydek, a także rezerwy MKS-u Lędziny, które po dramatycznym meczu i rzutach karnych wyeliminowały Czarnych Piasek. O terminie meczu, którego zwycięzca uzyska awans do A klasy, będziemy informować, prawdopodobnie będzie to sobota 29 czerwca, godzina 17.00. Piłkarze reprezentacji Polski będą wtedy już na urlopach, więc śmiało można rezerwować swój czas.

MKS II – Czarni 2:2 (1:1) Haba 3, M.Majer 88k (dla MKS II Lędziny)

MKS II: Stasiński – Kobus, Dominiec, Kuzak, Rozkwitalski, Tabuła, Haba, M.Majer, Dudek, M.Firlej, G.Kostrzewa oraz P.Czudaj, Zawodny, Urbańczyk, Nowrocki, Giza.

Skrót meczu:

Rzuty karne: