Uroczyste obchody 90-lecia istnienia i działalności lędzińskiego Klubu Sportowego rozpoczną się w dniu jutrzejszym (30.09.) o godzinie 17.00 mszą św. w Parafii p/w Matki Bożej Różańcowej w Lędzinach, na którą Zarząd MKS serdecznie zaprasza całą społeczność Klubu.

Kulminacją obchodów będzie uroczysta Akademia z udziałem zaproszonych gości skupiająca m.in. liczne grono działaczy piłkarskich, trenerów, piłkarzy, zarówno byłych jak i obecnych, jaka odbędzie się w tzw. Sali Tradycji Kopalni „Ziemowit”. Uroczystość zaplanowana została na godzinę 18.00. W trakcie gali nie zabraknie przedstawicieli także Władz Śląskiego Związku Piłki Nożnej, mediów oraz zaprzyjaźnionych Klubów piłkarskich. Będzie doskonałą okazją do wspomnień oraz spotkań po latach społeczności MKS.

Przebieg uroczystości oraz galę będzie można śledzić podczas transmisji na żywo prowadzonej na profilu FB Klubu!