Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z dzisiejszej prezentacji, jaka odbyła się w hali sportowej PZS Lędziny.

W trakcie imprezy sympatykom MKS-u zaprezentowali się nowi zawodnicy oraz cała drużyna. Z grona piłkarzy, jacy dołączyli do zespołu zabrakło tylko Mariusza Masternaka. Rozegrano krótkie spotkania piłkarskie między zespołem MKS, a nowymi nabytkami (padł remis 3:3). Swój mecz z rówieśnikami z Gol Bieruń rozegrały żaczki, czyli podopieczni Ryszarda Wowro.

Można było dokonać zakupu karnetów oraz klubowych gadżetów, do czego gorąco zachęcał Prezes Mirosław Szyndlar. Taka szansa będzie oczywiście także na spotkaniach MKS-u, w tym domowym z Sokołem Wola (26 marca, godzina 13.00).

Imprezę prowadził Marcin Majer, któremu serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie oraz organizację imprezy.

Ale najpierw czekają Nas jutro sportowe emocje na Kostuchnie! Do zobaczenia o 11.00!