W 11 kolejce Tyskiej B-klasy rezerwy znowu musiały uznać wyższość rywala, przegrywając w niedzielę (tj. 14 kwietnia) na własnym boisku z drużyną LKS Gardawice 0:1 (0:1).

Od początku meczu nic nie układało się po myśli Lędzińskich rezerw. Mimo wzmocnień zawodnikami występującymi na co dzień w okręgówce, drugiej drużynie MKS’u trudno było skutecznie zaatakować rywala i zakończyć akcję bramką. Długie piłki zagrywanie na napastników i wrzutki w pole karne nie przynosiły zamierzonego efektu. Drogę do bramki rezerw znaleźli za to przeciwnicy. Po szybkim wznowieniu bramkarza i wygraniu pojedynku główkowego w środku boiska, rywale szybko rozegrali piłkę do bocznego sektora boiska i po dobrej wrzutce w pole karne, napastnik rywali kończy akcję uderzeniem z pierwszej piłki, futbolówka trafia w lewy dolny róg bramki nie dając szans na interwencję Apajewskiemu. Mimo utraty gola, Lędziny były w stanie zapewnić sobie tylko jedną stuprocentową sytuację przed przerwą. Źle wybitą piłkę przez bramkarza rywali przejmuje Kostrzewa, podaje do wychodzącego sam na sam z bramkarzem Sieradzkiego, lecz ten zbyt długo zwleka ze strzałem i w efekcie strzał napastnika blokuje obrońca. W drugiej połowie druga drużyna MKS’u mimo licznych prób szybkiego ataku nie znalazła drogi do bramki, a jedynym istotnym zagrożeniem było uderzenie Mikolasza z rzutu wolnego, po którym bramkarz o mało nie skapitulował. Bowiem piłka po koźle uderzyła w słupek, a obrońcy musieli ratować się wybiciem piłki na rzut rożny. Nic nie przyniosły również dobrze wykonywane przez Mielca rzuty rożne, które raz po raz wybijane były przez solidną obronę rywali. Gardawice postawiły trudne zadanie Lędzińskim rezerwom świetnie się broniąc i wyprowadzając szybkie kontry co przyniosło im efekt w postaci wyjazdowego zwycięstwa.

Rezerwy wystąpiły w następującym składzie: Apajewski (Sitarz 60) – M.Nagi, Buchała (Giza 60), Dominiec (Gierczak 70), Mikolasz, Kostrzewa, Mielec, Drążek, Sieradzki (P.Czudaj 70), Adamus.

Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Dawid Kancelista (LKS Gardawice).

-żółte kartki: Sternal, Postawa (LKS Gardawice).

Pozostałe wyniki 11 kolejki (13-14 kwietnia): LKS II Goczałkowice – Zdrój UKS Warszowice 0:5, Polonia II Łaziska Górne – LKS Wisła Mała 4:3, Unia Bieruń Stary – JUW-e II Jaroszowice 3:0, Leśnik Kobiór – Czułowianka Tychy 3:1