Przedstawiamy podsumowanie transferów dokonanych w większości klubów klasy okręgowej w przerwie letniej. Będziemy się starali je na bieżąco aktualizować. Dziękuję Michałowi Pawlakowi z sps24.pl za pomoc w przygotowaniu:)

Transfery lato 2010

Sokół Wola: Ubyli: Potasiak (Korona Harmęże), Pierzchnica (nie wznowił treningów), Więckowski (wyjazd za granicę), Nycz (MRKS Czechowice) Przybyli: D.Odrobiński (trener), Kania (Górnik 09), Leśniewski (Piast Bieruń Nowy), Bujak, Topielec (powrót do gry), Kula, Niedośpiał, Uciński, Krawczyk, Przewoźnik, Lotawiec (z juniorów)

Leśnik Kobiór: Ubyli: Siedliński (klub zrezygnował z tego gracza), Wojtynek (klub zrezygnował z tego gracza),  Adamski (Piotrówka), Zadylak (Czarni Piasek), Jaźwic (Unia Ząbkowice), Kubisz (Szombierki Bytom), Kuzak (Rozwój Katowice); Przybyli: Kozłowski (Unia Bieruń Stary), Nowak (Górnik MK – transfer definitywny), Ciasnocha (Ruch Radzionków – transfer definitywny), Wydra (Kuźnia Ustroń, obrońca), Ziętek (Rozwój Katowice), Kaciczak (Concordia Piotrków Trybunalski), Bartkiewicz, Kusiak (Victoria Jaworzno)

Iskra Pszczyna: Ubyli: Mach (Pniówek), Malcharek (Studzionka), Żupa (Znicz), Chmielowiec (Lędziny), Taraszkiewicz, Scheibel, Duda, Kowal; Przybyli: Jan Żurek (trener), Maślorz (Bojszowy), Jędrysik (Czarni Piasek), A.Żur (Łąka), P.Szachnitowski (GKS Tychy), G.Lekki (LZS Leśnica), P.Dudek (Pniówek)

Unia Kosztowy: Ubyli: Bruź (Polonia Łaziska – transfer definitywny), R.Musiał (Walka Makoszowy), H.Wilk (kontuzja), Przybyli: Kowalski (1 FC Katowice), S.Jurok (LZS Piotrówka), Płaza (Śląsk Świętochłowice), Rzeszutko (Rozwój Katowice), Żywioł (MOSiR Mysłowice)

Unia B.S.: Ubyli: Kozłowski (Leśnik), T.Magiera (Piast Bieruń Nowy), Kosek (praca w Krakowie), Laby (koniec kariery), Duda (koniec kariery), Włoch (Piast Bieruń Nowy), Pułka (AKS Mikołów) Przybyli: trener Zbigniew Kozik, M.Wawoczny (TS Podbeskidzie), Pilszczek(Orzeł Mokre), R.Adamski (Zapora Porąbka) , R.Szpoton (Ornontowice)

Pogoń Imielin: Przybyli: Bundzyło (Bestwina), Musiał (Zagłębiak), M.Rusek (Górnik 09), Afeltowicz (KS Chełmek)

Stal Chełm Śląski: Ubyli: nikt, Przybyli: A.Muszalik, Kubara (Wesoła), D.Drabik

Czarni Piasek: Ubyli: Jędrysik (Iskra), Witek, Spychała, Skwarek (Znicz), Kościelny. Przybyli: Zadylak (Leśnik), Tomaszewski (GKS Tychy), Połap (MOSM Tychy), Nowok (LKS Czarków), Korzec (Nadwiślan)

Znicz Jankowice: Ubyli: Tomanek (Bojszowy) D.Furtok I, Maj (koniec kariery); Przybyli: Żupa (Iskra), Witek, Spychała, Skwarek (Czarni Piasek), K.Błażyca, Cholewa, Król i Kraus (z drużyny  juniorów), Wiera (MOSM Tychy)

Krupiński Suszec: Ubyli: Pitlok (Polonia Łaziska), Obarski (Bełk), Szweda, Kotas, Ziebura, Bugla; Przybyli: T.Kuś (ROW Rybnik), Wiśniewski (Baranowice), Puda (junior)

MKS Lędziny: Ubyli: Mokry (wyjazd do Norwegii), Brona, B.Papacz (Chrzciciel Tychy); Przybyli: Samek, Mikolasz (wznowili treningi), Chmielowiec (Iskra Pszczyna)

LKS Łąka: Ubyli: Stencel (Resovia), A.Żur (Iskra), Ł.Wróbel (Bojszowy) ; Przybyli: Mizera, Furczyk (Goczałkowice), Stęchły (Rudołtowice-Ćwiklice), Folek (Bojszowy), M.Pławecki (SMS Bielsko)

Concordia Knurów: Ubyli: R.Owczarek, Korban, Przybyli: M.Kowalczyk (Gwarek Zabrze), Spórna (Victoria Chrościce), Szkuć (Fortuna Gliwice)

Jako, że to nowy rywal przedstawiam kadrę tej drużyny na jesień 2010:

Wieliczko, Bagiński, Klottka, Szkuć, Niewiedział, Podsiadły (kierownik drużyny), Spórna, Gołębiowski, Kowalczyk, Kasprzyk, Krysiak, Osmański, Szlaga, Przesdzing, Kozdroń, Sendlewski, Domagała (trener), Kempa, Salwa, Gałach

LKS Bełk: Przybyli: Obarski (Krupiński Suszec)

Tempo Paniówki – brak danych.