Jak co roku, w przerwie zimowej usiłowaliśmy wyłapać zmiany kadrowe, jakie zaszły w zespołach grupy I katowickiej klasy okręgowej. Okno transferowe trwa do piątku 21 marca, zmiany i aktualizacje będziemy nanosić na bieżąco!

MKS Lędziny

Ubyli: Łukasz Gorki (Unia Kosztowy,wyp.), Szymon Bobla, Szymon Skutela (kontuzje), Nikodem Nagi, Michał Nagi (juniorzy)

Przybyli: Grzegorz Michalski (Pogoń Imielin, powrót z wyp.), Bartłomiej Kozłowski, Tomasz Szprengiel, Rafał Mróz, Jędrzej Krawczyk, Krystian Świergot (juniorzy)

Energetyk II Rybnik

Ubyli: Rafał Mitura (trener), Mateusz Szatkowski, Marek Gładkowski (Ruch Zdzieszowice), Rafał Kurzawa (Górnik Zabrze), Tomasz Kasprzyk (Gwarek Ornontowice), Kamil Szydłowski (Górnik Radlin), Ryszard Szkatuła (Dąb Gaszowice)

Przybyli: Dariusz Widawski (trener), Jan Janik, Szymon Popiela (Przyszłość Rogów, powrót z wyp.), Mateusz Sitnik (Pniówek Pawłowice), Adrian Suchanek (Przyszłość Rogów)

Sokół Wola

Przybyli: Mariusz Jarnot, Kamil Szwajca (powrót do treningów), Łukasz Pyrlik, Dariusz Dudka (GTS Bojszowy), Jakub Rewaj, Łukasz Grabowiecki (Korona Harmęże) Szymon Rozmus (LKS Rudołtowice-Ćwiklice), Bogusław Tan (LKS Studzionka), Mateusz Pelikański (powrót z wyp.), Adrian Sosna (juniorzy), Artur Józefowicz (nowozgłoszony)

Ubyli: Adam Słomka (Znicz Jankowice), Mateusz Ryś, Wojciech Laby (GTS Bojszowy), Jucha Jakub, Rafał Niedośpiał (nie wznowili treningów), Sławomir Odrobiński, Rafał Pawłowicz, Dawid Budzich, Dawid Hamerla, Dawid Nycz (kontuzje)

Sokół Orzesze

Ubyli: Mariusz Horny, Marek Sikora (Gwarek Ornontowice), Krzysztof Oleksy, Artur Korcz (nie wznowili treningów), Dawid Nowak, Michał Kląskała

Przybyli: Dawid Boczar (Gwarek Ornontowice), Łukasz Bereta (Polonia Poraj), Mateusz Wojtynek (LKS Bełk)

Urania Ruda Śl:

Przybyli: Mateusz Mzyk (Polonia Poraj)

Ubyli: Tomasz Oczko (koniec kariery)

LKS Bełk

Przybyli: Piotr Kobielski (Piast Strzelce Opolskie), Dawid Semeniuk (wyp., Energetyk Rybnik), Patryk Oleś (juniorzy Energetyk Rybnik)

Ubyli: Mariusz Horny (Gwarek Ornontowice, wyp.), Arkadiusz Sokołowicz (Płomień Ochojec, wyp.), Mateusz Wojtynek (Sokół Orzesze), Marcin Salwa (Concordia Knurów), Przemysław Zagórski (Sygnały Gotartowice)

LKS Studzionka

Ubyli: Dawid Tworuszka (Pogoń Imielin), Szymon Gilewicz? , Damian Gryta (Jedność Rogoźno), Tomasz Sieniawski (ZET Tychy); Dawid Kulisz (Leśnik Kobiór), Mateusz Szuster (Krupiński Suszec), Bogusław Tan (Sokół Wola), Tomasz Duran (Unia Bieruń St.)

Przybyli: Trener Bogdan Prusek, Marcin Bienioszek (wznowienie treningów), Dawid Czarnuch, Marek Białas, Kamil Menżyk, Ryszard Mańka, Mirosław Klepek, Krzysztof Hałas (z rezerw).

Unia Bieruń Stary

Przybyli: Trener Wiesław Świder, Wojciech Ciszewski (Ruch Chorzów – juniorzy), Grzegorz Górny (AKS Mikołów), Tomasz Duran (LKS Studzionka), Patryk Tubacki, Michał Grychtoł (Rozwój II Katowice), Przemysław Włoch (Unia Oświęcim), Łukasz Wojcieszak (Sparta Katowice), Artur Moroń (GTS Bojszowy, powrót z wyp.)

Ubyli: Walenty Bobla (JUWe Jaroszowice)

Dąb Gaszowice

Przybyli: Michał Mazur (Polonia Marklowice), Dawid Sander, Szymon Cichecki (Przyszłość Rogów), Tomasz Młynek (Odra Wodzisław), Sebastian Krystman (Grabownia Rybnik), Michał Łagoda (Naprzód Czyżowice, wyp.), Ireneusz Marcinkowski (Polonia Bytom)Ryszard Szkatuła (Energetyk Rybnik)

Ubyli: Artur Kołodziej (KS Kleszczów Żory), Szymon Krentusz (Polonia Niewiadom), Piotr Kozielski (Zameczek Czernica)

GKS II Tychy

Ubyli: Z szerokiej kardy I zespolu: Bartosz Flis (Błękitni Stargard Szczeciński), Adam Imiela (Świt Nowy Dwór Maz.), Michał Kołodziejski (Legionovia Legionowo), Szymon Sadowski (Concordia Elbląg), Damian Czupryna (Polonia Bytom). Z kadry rezerw: Mateusz Tkacz (GTS Bojszowy, wyp.), Piotr Holewa (Szczakowianka Jaworzno, wyp.), Mikołaj Niewiadomski (Gwarek Ornontowice, wyp.), Łukasz Biliński, Rafał Jaroszek, Łukasz Szewczyk (nie wznowili treningów)

Przybyli: Bartosz Rutkowski (APN GKS Tychy), Rafał Sobota (powrót z wyp. do GTS Bojszowy), Mateusz Miotk (wznowił treningi)

Ogrodnik Cielmice

Przybyli: Paweł Szopa (LKS Czarków, powrót z wyp.), Artur Rudziński (rezerwy)

Ubyli: nikt

Naprzód Rydułtowy

Przybyli: Trener Grzegorz Jordan, Michał Gwoździk (Górki Śląskie)

Ubyli: Ubyli: Janusz Machnik (trener), Rafał Kotala (Unia Racibórz), Sebastian Margeciok (Nędza), Tomasz Lemiesz (Naprzód Krzyżkowice), Krzysztof Gołąb (Polonia Niewiadom), Radosław Moskwa (Górki Śląskie).

Jedność Jejkowice

Ubyli: Tomasz Reguła (LKS Krzyżanowice), Robert Rudek (Sparta Babice), Szymon Stencel (nie wznowił treningów), Szymon Adam (kontuzja)

Przybyli: Mateusz Matuszczyk (Energetyk Row Rybnik), Maciej Węgrzyk, Łukasz Mazelanik (juniorzy)

Strażak Mikołów

Przybyli: Rafał Lokaj (Wawel Wirek), Dawid Michalik, Jakub Piwowarczyk (wolny zawodnik)

Ubyli: Michał Zięcik (Pogoń Ruda Śl.), Kamil Neznal (koniec kariery), Łukasz Koniorczyk (koniec kariery), Bartosz Gemza (koniec kariery), Damian Płatek (kontuzja)

Piast Bieruń Nowy:

Ubyli: Nikt

Przybyli: Nikt

Rymer Rybnik:

Przybyli: Bartosz Stawarski (Górnik Pszów), Tomasz Bednor (wznowił treningi), Marek Holona (Stal Kuźnia Raciborska),

Ubyli: Zbigniew Gutt (kontuzja)