Przedstawiam krótkie podsumowanie transferów i zmian kadrowych jakie dokonały się w klubach gr. I okręgówki w przerwie letniej (oczywiście dotyczy to tych klubów o których informacje udało się zdobyć), news ten w miarę napływania kolejnych informacji będzie aktualizowany, gdyż ostateczne kadry zespołów nie sa jeszcze znane w większości:

LKS Łąka: Odeszli: D.Jaźwic (Leśnik), A.Mateja (Nadwiślan), Andrzej Maślorz (Rekord B.B.), M.Żebrowski (BKS B.B.), D.Bartkiewicz, (Victoria Jaworzno), Przybyli: Sz. Stencel (Jastrzębie), K.Rybak, Sz. Ciuberek (Naprzód Zawada), R.Wyganowski (SMS Bielsko), G.Górecki, Ł.Kuś, M.Ryt, P.Stalmach (wychowankowie), L.Korc (Karvina)

Sokół Wola: Odeszli : T.Tomanek, A.Żurawiecki ( obaj Znicz Jankowice), W.Matyja i M.Piekorz ( nie wznowili treningów); Przybyli : A. Wolak (GKS Tychy), D.Bujak (Iskra Brzezinka) S.Odrobiński (GTS Bojszowy); oraz R.Niedośpiał, S. Kula, Marek i Michał Krasoniowie, K.Lotawiec – juniorzy

Unia Bieruń Stary: Przybyli: K.Uniejewski (GKS Tychy), Sz.Bobla (Wesoła), Walter, Miotk (GKS Tychy), Brewka, Franczak (MOSM Tychy), Michalec (wychowanek)

Nadwiślan Góra: Odeszli: S.Idczak, K.Skiba (Chrzciciel Tychy), R.Dąbrowski (Brzeszcze), M.Lukasek (koniec kariery), M.Antecki (nie wznowił treningów); Przybyli: D.Frąckowiak (MKS Lędziny), A.Mateja (Łąka), K.Limańczyk, M.Kajor (juniorzy)

Wawel Wirek: Przybyli: P.Piętoń (UKS Chorzów), P.Żur (powrót z wojska), P.Bogusz (powrót po przerwie)

Leśnik Kobiór: Przybyli: Siedliński (Victoria Jaworzno), Glazder, Antosz (Fortuna Wyry), I.Adamski (Ruch Chorzów), D.Jaźwic (LKS Łąka), Podeszwa (Rozwój Katowice).
Odeszli: Wajs (szuka klubu), Olewiński (Podlesianka Katowice), M.Ludwiczak (Świt Cięcina), K.Koczur (Sokół Zabrzeg).

Krupiński Suszec: Odeszli: P.Hauder, D.Bartecki (Forteca Świerklany), A.Błażyca (Czapla Kryry), Przybyli: R.Kotas (Wisła Wielka), P.Kumor, D.Mikołajec (Rekord B.B.)

Unia Kosztowy: Odeszli: B.Sowa (Stal Chełm), Przybyli: J.Tracz, T.Wilk (Górnik 09 Mysłowice), Ł.Biadun (Lechia 06 Mysłowice)

Śląsk Swiętochłowice: Przybyli: P.Kuźnik (Lipiny), T.Spyra (Andaluzja), R.Pleszak (Polonia Bytom ME), Ł.Bieliński (wolny zawodnik), P.Przybytek (UKS Ruch Chorzów), G.Zurek (Wyzwolenie Chorzow); Odeszli: M.Korkus, A.Mrochen, Ł.Winiarski (nie wznowili treningów), M.Jojko (Bobrek Karb Bytom), A.Kubicki (Wesoła)

Stal Chełm: Przybyli: Drozdek, Ł.Gąsior, Kalicki (MKS Lędziny), Sowa (Kosztowy), Odeszli: D.Głos (Bojszowy)

Czarni Piasek: PRZYBYLI: Grygierzec (z drużyny juniorów), Piotrowski (Sokół Zabrzeg), Skrzypiec (MK Katowice).
UBYLI: Kamil Puzdrakiewicz (szuka klubu), Rafał Pawłowicz, Piotr Szczepanek (obaj zrezygnowali z gry), Bartłomiej Szczęśniak (powrót do drużyny juniorów).