MKS Lędziny odpadł z rozgrywek Pucharu Polski, przegrywając dziś z III-ligowym GKS Jastrzębie 1:2 (0:0). Gościom gratulujemy awansu, a my skupiamy się na pięciu pozostałych do końca rozgrywek spotkaniach ligowych. Nie znaczy to oczywiście, że lędzinianie nie mieli dziś szansy na wyeliminowanie wyżej notowanego rywale, ale kardynalne błędy w obronie i nieskuteczność sprawiły, że to goście cieszą się z awansu. Odnotujmy także, że LKS Goczałkowice wygrał dziś z MK Górnik 6:2 (0:2) i traci w tabeli grupy I do drużyny Sebastiana Idczaka już tylko 3 punkty.

MKS – GKS Jastrzebie 1:2 (0:0)

Tak padały bramki:

0:1 Szczepan 69 min (błąd defensywy MKS i przejęcie piłki zagranej do bramkarza), 0:2 Szczepan 88 min (kontra dwa na jeden, asysta Weis), 1:2 Uniejewski 89 min. (głową, po rzucie rożnym)

MKS: Kwiatkowski – Uniejewski, Ingram, Bednarek, Masternak, Śliwa, Czupryna (Kozok 77), Matysek, Stworzyjan, N.Nagi (Augustyniak 66), Frąckowiak.

GKS 1962 Jastrzębie: Świerczek – Zajączkowski (Kulawiak 46), Szymura (Pacholski 46), Kocerba, Weis, Szczepan, Tomasz Musioł (Tront 46), Gorzała, Kopacz (Farid Ali 57), Szczęch, Dudziński.

Sędziował: Rafał Rokosz

żółte kartki: N.Nagi, Frąckowiak – Kocerba, Gorzała.

Relacje tekstowe z meczu na (kliknąć link):

www.gksjastrzebie.com,

Gdzie piłkarski czas płynie trochę inaczej

Kibiców MKS spragnionych sportowych emocji już dziś zapraszamy na sobotnie spotkanie derbowe z Pogonią Imielin. Początek meczu o godzinie 17.00!

Zdjęcie główne i skrót za blogiem www.odmeczudomeczu.wordpress.com