Pierwszy sparing w tym roku pomimo porażki, można zaliczyć do udanych, jak powiedział po meczu trener Zbigniew Szulc choć od początku spotkania drużyna GKS-u przejęła inicjatywę w tym spotkaniu, to pierwszą bramkę zdobyli nasi zawodnicy, a konkretnie Robert Stojak. Na przerwę jednak zespół MKS-u schodzili pokonany, bo na tablicy widniał wynik 2-1 dla GKS-u po bramkach Kuzaka i Błasiaka.

W drugiej połowie drużyna GKS-u dokonała 11 zmian natomiast w naszej drużynie nastąpiło ich 5 i skończyło sie 4-1. Niewątpliwie zabrakło sił naszym zawodnikom lecz jest to dopiero początek okresu przygotowawczego wiec nie ma sie co dziwić, a drużyna GKS-u to kandydat do awansu do 3 ligi. Pozostałe bramki dla GKS-u strzelił Buturla, Grajek.

MKS grał w składzie: Malik (Mokry 45′), Śmiłowski (Sopelewski 45′), Idczak (Synowiec 45′), Karlik (Samek 65′), Bednarek, Bomba, Biliński, K.Firlej, Samek (Magiera 45′), Stojak, Kryla (Gardawski 45′).