MKS Lędziny rozegrał dziś w Czechowicach-Dziedzicach trzeci tej zimy mecz kontrolny. Sparingpartnerem zespołu Marcina Berezy byli piłkarze lidera tyskiej a klasy, tj. LKS-u Goczałkowice.

Lędzinianie po interesującym i zaciętym spotkaniu zwyciężyli 4:3 (2:1). Najpierw po trafieniu z dystansu Józefowicza, doprowadzając do remisu 1:1, piłkarze MKS-u odrobili poniesione straty. Następnie, za sprawą Karlika (po uderzeniu z ok. 30 m.) i Nikodema Nagiego objęli dwubramkowe prowadzenie. Co prawda, zespół Tomasza Malcharka zdołał doprowadzić do stanu 3:3, ale ostatnie słowo należało do Kamila Ingrama, którego trafienie zadecydowało o wygranej drużyny Marcina Berezy. Dla LKS-u dwukrotnie trafił Kanik, a raz Złotek.

MKS: Ł.Gąsior – Michał Nagi, Sopelewski, Uniejewski, Bednarek, Karlik, testowany, Gardawski, Józefowicz, Janik, Nikodem Nagi oraz Kucharczyk, M.Roszak, Kozłowski, Ingram, dwaj zawodnicy testowani.

LKS: F.Pietryja – M.Widłok, D.Pietryja, Pustelnik, Maśka, Gawlak, Zebrowski, Kanik, testowany zawodnik, Złotek, Piesiur oraz Mendrok, Jacek, Żemła, Urdzoń, P.Widłok, Dzida i Łapko.