Oto krótkie podsumowanie występów byłych lędzińskich piłkarzy, a także naszych wychowanków, w minionym tygodniu, w którym to we wszystkich rozgrywkach (poza III ligą) rozegrano dwie ligowe kolejki.

JUWe Jaroszowice:

– 1 maja wygrana 1:0 w Wyrach z Fortuną (90 minut Kwiatkowski, Mikolasz i Czarnecki, 80 minut R.Roszak),

– 3 maja wygrana 2:0 z LKS Studzienice (90 minut R.Roszak, Sz.Kwiatkowski, J.Mikolasz, 75 minut Tomasz Czarnecki);

Nadwiślan Góra:

– 3 maja wygrana 3:1 w Gliwicach z Piastem II (90 minut i gol w 12 minucie Tomka Matyska),

Pogoń Imielin:

– 29 kwietnia porażka 0:4 z Przemszą w Siewierzu

– 3 maja remis 2:2 z Tęczą Błędów (90 minut Polarz, Synowiec, G.Cuber, Samek. Autorem gola wyrównującego stan meczu na 2:2 w 88 minucie meczu był Grzegorz Cuber),

Unia Kosztowy:

– 29 kwietnia porażka 1:3 z Wartą Zawiercie (90 minut Grzegorza Szymoniaka),

– 3 maja remis w Ujejscu z Pionierem 2:2 (90 minut Grzegorza Szymoniaka),

GTS Bojszowy:

– 29 kwietnia porażka 1:2 z Czarnymi-Góral Żywiec (87 minut Rafała Dąbrowskiego),

– 3 maja zwycięstwo 2:1 ze Spójnią Landek (90 minut Rafała Dąbrowskiego);

Piast Bieruń:

– 29 kwietnia porażka 1:6 z LKS Bełk (90 minut Pawła Brandysa, 66 minut T.Pałki, 24 minuty T.Magiery)

– 3 maja porażka 0:1 z Ogrodnikiem w Cielmicach

GKS II Tychy:

– dwa razy po 90 minut w barwach drużyny Tomasza Wolaka zapisał na swoim koncie Wojtek Szumilas, który wystąpił w wygranym 3:0 spotkaniu z Rymerem oraz zremisowanym 0:0 pojedynku z rezerwami Energetyka. Tym ciekawiej także zapowiada się niedzielna wizyta MKS-u na murawie stadionu przy ul. Andersa.