W obu podgrupach grupy 5 klasy okręgowej (tysko-bielskiej) w dniu dzisiejszym rozegrano spotkania zaległe. O ile w podgrupie II, w zasadzie wszystko jest już jasne, to w tej I trwa zażarta walka o awans do grupy mistrzowskiej pomiędzy LKS  Łąka, Czarnymi Jaworze a BKS Stal Bielsko-Biała.

Podgrupa II: 

LKS Bestwina – Przełom 4:2 (3:0) Skęczek 4,8, Gleindek 45,90 – Zavadka 47, Jurczyga 88

KS Bestwinka – Pasjonat Dankowice 0:2 (0:1) Cięciel 39, 60k.

 

Podgrupa I:

Czarni Jaworze – BKS Stal 5:2 (2:1) Krawczyk 25, Pilch 32,67, Cyran 77, Sztykiel 90 – Kozielski 43k., Maj 80

Zwycięstwo gospodarzom zapewniło awans do grupy mistrzowskiej, a Czarni tym samym dołączyli do BTS Rekord II i LKS-u Studzienice, które już wcześniej uzyskały promocję do grupy, która walczyć będzie o awans do IV ligi. Do rozegrania pozostał jeszcze mecz pomiędzy LKS Łąka, a BKS Stal Bielsko-Biała, zaplanowany na przyszły weekend (29.11.).Zespołowi z Łąki wystarczy do awansu zdobycie punktu, bielszczanie – by wyprzedzić LKS – muszą zwyciężyć i to na murawie w Łące.