W 9 kolejce piłkarze MKS-u przegrali z GTS Bojszowy 3-1 (1:1) mecz mógł się podobać szybkie akcje dużo strzałów w pierwszej połowie zarysowała się przewaga naszej drużyny co udokumentował w 4 min. spotkania bramką Sławek Magiera po ładnym podaniu Sebastiana Idczaka.Gospodarze odpowiedzieli w 19min. B.Rokowski strzelił bramkę głową po rzucie rożnym.

Pod koniec pierwszej części gry S.Magiera trafił w poprzeczkę i Lędzinianie mogli tylko żałować że nie prowadzą 2-1.W drugiej połowie nasi piłkarze walczyli dalej i mieli optyczną przewagę choć nie potrafili oddać groźnego strzału na bramkę GTS-u a gospodarze wyprowadzali groźne kontry dwukrotnie Ryśiu bronił strzały sam na sam.Aż w końcu w 65min. Sobczak strzelił 2 bramkę dla Bojszów dołożył głowę po strzale z rzutu wolnego.W 90min. Pyrlik ustalił wynik na 3-1 również po rzucie wolnym i interwencji Ryśka piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła na głowę Pyrlika nie pozostało mu nic więcej tylko skierować piłkę do siatki.

MKS: Wowro, Gołaś, Śmiłowski, Synowiec , Bednarek, Samek, Idczak, D.Firlej, K.Firlej, Magiera, Stojak

Zmiany:
Bomba -> Stojak 58′
Sopelewski -> Synowiec 72′
D.Firlej -> Duda 80′