Pierwsze w sezonie derby między MKS Lędziny, a GTS Bojszowy przyniosły zwycięstwo gości. Rezultat 3:2  (3:2) dla GTS ustalony został już do przerwy. Mozolne wysiłki zmierzające do wywalczenia choćby punktu przez lędzinian, nie zostały tym razem nagrodzone. Spotkanie stało na dobrym poziomie, nie zabrakło zaangażowania, walki, ale i kontrowersji. Spotkanie śledziło ok. 300 widzów, zatem za liczne przybycie dziękujemy. Szersza relacja tekstowa i fotograficzna ze spotkania w dniu jutrzejszym. Gościom gratulujemy wygranej, a na sportowy rewanż będziemy oczekiwali do 7 listopada.

MKS Lędziny –  GTS Bojszowy 2:3 (2:3)

Przebieg meczu:

0:1 – gol GTS Bojszowy, strzelcem Dudek, 2 min.

0:2 – gol GTS Bojszowy, strzelcem Natkaniec, 5 min.

1:2 – gol MKS Lędziny, strzelcem Gnojczewski, 12 min.

1:3 – gol GTS Bojszowy, strzelcem Bula, 32 min rzut wolny

2:3 – gol MKS Lędziny, strzelcem Śliwa (rzut karny), 44 min.

MKS: Kuchta – M.Nagi (S.Rzepa 46), Piekielny, Bednarek, Ingram (Nowrocki 77), Statkiewicz, Śliwa, Józefus, Gnojczewski (Adamus 60), Olszowski (Malicki 73), Kostrzewa.

Trener: Adrian Napierała

GTS: Oleksy – Honc, Savelenko Bednarczyk, Kolmohortsev, Dworakowski, Kotyrba (Żołneczko 44, Myszor 75), Natkaniec (Stalamch 85), Dudek (Ulczak 90), Migdał.

Trener: Marcin Bereza

żółta kartki: Kostrzewa, Józefus – Savelenko, Kolmohortsev, Dudek, Natkaniec

W innych meczach 7 kolejki:

Sokół Wola 0:3 KS Bestwinka

Piast Bieruń 4:1 Pionier Pisarzowice