Przed zespołami MKS-u kolejny emocjonujący piłkarski weekend. Oto szczegółowa rozpiska gier:

  • IV ligowy zespół udaje się do Łazisk Górnych, by w ramach 11 kolejki rozgrywek IV ligi powalczyć o pierwsze w historii (!) zwycięstwo nad Polonią. W dotychczasowych, zaledwie 6 spotkaniach, trzy razy na swoim boisku zwyciężali poloniści, a w Lędzinach trzy razy padł remis. Początek spotkania o godzinie 15.00 w Łaziskach przy ul. Sportowej 3. W obu zespołach brak pauz kartkowych. Spotkanie poprowadzi Paweł Dziopak (Podokręg Tychy);
  • w analogiczną trasę w niedzielę podążą piłkarze rezerw, którzy bez pauzującego za kartki Adamusa zmierzą się z Polonią II. Początek spotkania, także o 15.00.
  • trampkarze w niedzielę o 11.00 na własnym boisku podejmą Sokół Orzesze,
  • młodziki już jutro (sobota) o godzinie 10.00 zmierzą się z APN GKS III Tychy,
  • orliki w niedzielę wyjeżdżają do Rudołtowic na mecz z LKS (początek o godzinie 10.00),
  • żaczki, także w niedzielę o 10.00, na boisku JUWe Jaroszowice zainagurują II rundę turniejów, z udziałem JUWe, MKS, Piasta Bieruń Nowy i Polonii Tychy (zespół dziewcząt). Zapraszamy na wszystkie spotkania!