Drużyna trampkarzy MKS-u Lędziny w dniu dzisiejszym wzięła udział w VI Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla Drużyn Klubowych w Bieruniu, zajmując II miejsce. Zwycięstwo przypadło w udziale drużynie Piasta Bieruń Nowy, a najniższy stopień podium zajęli piłkarze JUW-e Jaroszowice. Organizatorem turnieju były BOSiR Bieruń, KS Piast oraz KS Unia.

Wyniki spotkań MKS-u (rywalizowano w systemie każdy z każdym):

Piast Bieruń 1:1 MKS Lędziny,
Unia Bieruń 1:0 MKS Lędziny,
MKS Lędziny 3:0 Iskra Brzezinka,
MKS Lędziny 3:1 JUWE Jaroszowice,
GROM Świerczyniec 0:1 MKS Lędziny,
GTS Bojszowy 2:5 MKS Lędziny.

[singlepic=13908,360,320]
Od lewej strony u góry: Trener Mirosław Wowro, Paweł Soblik, Kamil Ornowski, Kacper Figiel, Łukasz Musioł, Rafał Loska. Od lewej strony u dołu: Kamil Krzyszkowski, Karol Białoń, Szymon Siwek, Dawid Apajewski, Łukasz Buchała.

Najlepszym strzelcem zawodów został zawodnik MKS-u Kacper Figiel, który zdobył 7 bramek.

W dniu jutrzejszym w Bieruniu wystąpi zespół juniorów.