To intensywny okres dla piłkarzy MKS-u, wypełniony grami kontrolnymi. Druga z nich, czyli konfrontacja ze Stalą Chelm Śląski zakończyła się pogromem 8:0 (5:0) rywala występującego w tyskiej b klasie.

Na listę strzelców w dzisiejszym spotkaniu wpisywali się: Karlik (12 min., asysta Stworzyjan), Nikodem Nagi (21 min., asysta M.Nagi), Gardawski (30 min., asysta Stworzyjan), testowany (39 i 45, asysty Idczak i N.Nagi), Kapela (70 min., asysta Wróblewski) oraz Dawid Wróblewski w 81 min. (ponownie przymierzany do MKS, po okresie gry w strzemieszyckiej Unii, przy asyście Kapeli). Jedno trafienie było samobójcze a padło po akcji Papacza (80 min.).

MKS: Ł.Gąsior – Idczak, Uniejewski, MRoszak, M.Nagi, Sz.Bobla, Gardawski, Karlik, N.Nagi, napastnik testowany (39 i 45), Stworzyjan oraz Józefowicz, Gadaj, Sitek, Kapela, B.Papacz i Wróblewski.