W dniu jutrzejszym (25.08.), począwszy od godziny 17.30, MKS Lędziny rywalizować będzie z Ogrodnikiem Cielmice w ramach 3 kolejki rozgrywek grupy tysko-bielskiej klasy okręgowej.

Dla obu zespołów będzie to dopiero drugie spotkanie w bieżącym sezonie. Lędzinianie po przełożeniu meczu 1 kolejki z BKS Stal, w weekend zremisowali z ZET Tychy 1:1, natomiast, cielmiczanie w premierowej serii spotkań ulegli w derbowym meczu JUWe Jaroszowice 1:5. Mecz 2 kolejki z LKS Studzienice został przełożony.

Spotkanie, jako arbiter główny, poprowadzi Krzysztof Postulka z Mikołowa (na liniach Mateusz Pieprzyca, Marcin Braszczok).

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie! Cena biletu niezmiennie wynosi 5 zł. Do każdego biletu rozdamy terminarze rundy jesiennej w klasie okręgowej.