Już w dniu dzisiejszym serdecznie zapraszamy na sobotnie inaugurujące sezon 2015/2016 spotkanie z UKS MK Katowice, w ramach 1 kolejki w grupie I klasy okręgowej. Przypominamy, początek spotkania już o godzinie 15.00.

Mecz poprowadzi Mariusz Grząba (Sosnowiec).

Jutro przedstawimy kadrę MKS-u na nowy sezon, a także omówimy ruchy transferowe, gdyż w tej kwestii nie wszystko zostało jeszcze dopięte na ostatni guzik.

W trakcie spotkania tradycyjnie odbędzie się loteria fantowa, dostępne będzie stoisko grillowe. Przypominamy o możliwości nabywania karnetów na mecze MKS-u na całą rundę jesienną, w cenie 30 zł.

W pierwszej kolejce zmierzą się:

AKS Mikołów – Unia Kosztowy, Górnik 09 Mysłowice – Rozwój II Katowice, Podlesianka Katowice – LKS Goczałkowice, Unia Bieruń Stary – Sokół Wola, Pogoń Imielin – Sparta Katowice  (wszystkie sob. 17.00) oraz LKS Łąka – Wyzwolenie Chorzów ndz. 17.00).

Mecz Piast Bieruń Nowy – Ogrodnik Cielmice przełożono na 26 sierpnia.