Informujemy, że w przygotowaniu znajdują się podsumowania występów młodzieżowych drużyn MKS-u. W zasadzie są już one gotowe, oczekuję jeszcze na publikację przez Podokręg tabel końcowych poszczególnych rozgrywek, co ma nastąpić po weekendzie. Przyczyną opóźnień są rozgrywane jeszcze mecze zaległe, z naszymi wersjami tabel można się na razie zapoznać w odpowiednich działach.

W najbliższym czasie – tj. do połowy lipca na stronie zostaną jeszcze pewnie przedstawione harmonogramy sparingów, wstępne informacje o terminarzu na nowy sezon, składy grup w rozgrywkach 2014/2015. No i oczywiście czekamy na informacje dotyczące obsady stanowiska trenera.

Od połowy lipca z uwagi na wyjazd wakacyjny informacji na stronie, zwłaszcza pewnie o pierwszych sparingach, będzie nieco mniej. Zaległości nadrobimy z początkiem sierpnia. Po półrocznej przygodzie z portalem www.sportowasilesia.com (która sprawiła, że pewne kwestie na stronie MKS-u niewątpliwie leżały) od sierpnia zajmę się ponownie w większej mierze MKS-em.

Nie mniej jednak szukamy osób, które chciałyby pomóc w tworzeniu i prowadzeniu strony. Chodzi zarówno o zdjęcia (zwłaszcza o nie), może filmiki. Dziś chyba każdy (albo prawie każdy) ma dobry aparat albo inny sprzęt. Z zazdrością możemy dziś patrzeć na stronę Unii Kosztowy czy Piasta Bieruń Nowy, na których po każdym ligowym meczu można znaleźć stosowny skrót. Liczę na wsparcie – może ze strony zawodników młodszych drużyn – w przekazywaniu informacji o drużynach młodzieżowych, chciałbym też aby było więcej relacji, składy zawsze po meczu itp. Nie mówię już o zdjęciach które znacznie uatrakcyjniają stronę i są chyba najbardziej pożądane (analizując statystyki wejść na poszczególne działy), ja niestety nie jestem i nie będę w stanie być na wszystkich (wielu) meczach. Dotychczas, dzięki trenerom udawało się najważniejsze kwestie ogarniać. Proszę o kontakt osoby zainteresowane, np. mailowo: mksledziny1932@o2.pl, można skorzystać z mojego maila prywatnego, tel. czy FB.

Nie ukrywam, że jeśli nie znajdą się takie osoby, to poważnie rozważam, czy począwszy od sierpnia – z uwagi na czas jaki to zajmuje – nie będę pisał na stronie tylko o pierwszej drużynie. Kiedyś stronę prowadziło łącznie 5, czy 6 osób, teraz zostały dwie i to widać. A kto wie, czy nie zostanę z tym sam począwszy od nowego sezonu.

Marcin – Redaktor:)