Już jutro rozegrana zostanie druga kolejka rozgrywek klasy okręgowej. Tym razem piłkarze MKS-u zagrają w Pszczynie z Iskrą, ze zwycięzcą tyskiej A klasy w sezonie 2006/2007. Oba zespoły ostatnio grały ze sobą w sezonie 2005/2006, kiedy to w meczu w Lędzinach odnotowano remis 2:2, a w Pszczynie zwyciężyła Iskra 1:0. W tamtym sezonie Iskra spadła z okręgówki, by wywalczyć awans do niej po roku gry w A klasie. Składy obu zespołów zmieniły sie od tego czasu znacznie i tylko niewielka część zawodników pamięta tamte spotkania.

Iskra rozpoczęła rozgrywki od wyjazdowej porażki 0-1 z AKS Mikołów, zaś MKS nieco pechowo zremisował z Piastem Leszczyny. Oba zespoły będą zatem chciały wygrać to spotkanie, co jest gwarantem tego, że powinno ono być niezwykle ciekawe. Jako, że nikt nie pauzuje za kartki, a wszyscy zaprezentowali dobrą formę w inauguracyjnym spotkaniu, MKS powinien zagrać w podobnym ustawieniu jak w meczu z Piastem. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17 w Pszczynie na stadionie przy ulicy Bogedaina. Zapraszamy wszystkich kibiców!