Były zwycięstwa, jest i miejmy nadzieję krótka, seria porażek. Rezerwy wracają z Góry bez punktów, Nadwiślan okazał się lepszy i wygrał na własnym terenie 2:0 (0:0). 

Przebieg meczu:

0:1 – zaskakujący wolej z okolic 25 metra, wpada tuż pod poprzeczkę naszej bramki.

0:2 – rzut rożny, zaspaliśmy z kryciem, uderzenie głową rywali wpada obok lewego słupka.

Miało być z górki, jednak było pod górę… Mecz nie układał się po naszej myśli, a momentami w ofensywie waliliśmy głową w mur. Gospodarze dobrze się bronili, niemal całą drużyną, czekając jedynie na kontrę lub stały fragment gry. I to jaką taktykę obrali wypaliło, niestety. Wszelkie próby wyjścia na prowadzenie w pierwszej połowie lub nawiązania kontaktu bramkowego w drugiej kończyły się fiaskiem. Na przykład, świetne dogranie Domińca w pierwszej połowie zakończyło się niecelnym uderzeniem Drążka lub wypieszczona piłka zagrana między obrońców przez Majera do niekrytego Krakowiaka, nie znalazła nawet światła bramki. Problemy przy stałych fragmentach gry pojawiały się już w poprzednim meczu z Pniówkiem, a również teraz pogrążyły nas we własnym polu karnym. Pozostało nam jedynie zapomnieć o tych spotkaniach i skupić się na ostatnim meczu, w którym możemy odrobić straty i poprawić nastroje na finiszu B-klasowych rozgrywek.

MKS II Lędziny 0:2 (0:0) Nadwiślan Góra

Strzelcy: Bebek 55’⚽, Rozmus 78’⚽.

MKS II: Sitarz – Smaza, Mielec, Janik, Giza, Dominiec, Majer, Czudaj (🔁88′ Kuzak), Drążek (🔁85′ Gaweł), Gierczak, Malicki (🔁70′ Krakowiak).

kartki:

-żółta: Majer 69′ – Morkisz 66′, Bebek 73′.

Pozostałe rezultaty 14 kolejki:

Fortuna Wyry 0:2 LKS Wisła Mała

LKS Mizerów 1:4 Czarni Piasek

LKS II Goczałkowice Zdrój 12:0 GTS II Bojszowy

UKS Warszowice 5:1 LKS II Gardawice

Czułowianka Tychy 5:4 Pniówek II Pawłowice

Tysovia Tychy 1:2 Niepokorni Orzesze

Gol Bieruń – pauza

W następnej i zarazem ostatniej kolejce tej rundy w B-klasie, czeka nas pojedynek z rezerwami LKS’u Gardawice. Drużyna, która zamyka tabelę nie powinna sprawić nam wielu kłopotów jednak wszystko zweryfikuje boisko. Zatem ostatni pojedynek o punkty odbędzie się w przyszłą niedzielę (tj. 15.11.) o godzinie 11:00.