Popołudniu w świąteczną środę odbyła się druga kolejka spotkań w grupie I klasy okręgowej. MKS niestety wyjeżdża z Jejkowic bez punktów po porażce 1:2 (1:2).

Gole dla miejscowych zdobywali Piełka w 3 minucie oraz Pieczka z karnego w 25. Honorowe trafienie dla MKS-u było autorstwa Grzegorza Bednarka, a padło ono w 40 minucie.

MKS: Kwiatkowski, Bednarek (Karlik 85), Skutela, Sopelewski, Ingram, Michalski, Śliwa (M.Roszak 46), Idczak, Janik, Stworzyjan, Kapela.

żółte kartki: Idczak, Sopelewski, Kapela (druga w 33 minucie)

W bramce MKS-u wystąpił więc już potwierdzony do gry Szymon Kwiatkowski. Lędzinianie od 33 minuty grali w dziesiątkę po czerwonej kartce Piotra Kapeli (po drugiej żółtej kartce). Piłkarze MKS-u ewidentnie przespali pierwsze pół godziny meczu, w których stracili dwa gole: jednego po kontrze w sytuacji sam na sam z Kwiatkowskim, a drugiego z rzutu karnego. Co prawda później MKS osiągnął przewagę, ale poza celnym strzałem Bednarka z lewej nogi, nie udało skierować się piłki do siatki skutecznie broniących się rywali.

Mecz prowadził Łukasz Sytnik z Raciborza.

W pozostałych meczach 2 kolejki:

Studzionka – Kosztowy 3:5 (2:2) Idus 30, Brzyszkowski 35, Kreja 90 – Bruź 2, 44, 77, Wlazło 58, Wendreński 47

Rozwój II – Unia B.St. 0:0

Bełk – Krupiński 1:0 (0:0) Kupis 65

Żory – Czarni 1:1 (0:1)  Siedlok 48  – Wójcik 30

Wola – Orzeł 3:2 (2:2) Więckowski 1, 49, Kajor 23 – Janik 3, Maciaszek 36

Orzesze – Pogoń 2:1 (1:0) Prus 28, Nowak 47 – Stojak 69

Energetyk II – GKS II Tychy 3:1 (2:0) Olczak, Gorzawski, Bałuszyński – Sobas