Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców w sobotę, tj. 17 maja na stare boisko, gdzie o godz. 11 w meczu na szczycie w lidze juniorów MKS Lędziny zagra z LKS Łąka. Będzie to spotkanie lidera z wiceliderem tabeli.

Nasi juniorzy przed tym spotkaniem mają jeden punkt przewagi w tabeli nad rywalem, który rozegrał jednak o jedno spotkanie więcej. Prócz spotkania z Iskrą Pszczyna, będzie to pierwszy z meczów decydujący o układzie czołówki. Jesienią na boisku w Łące padł rezultat 2:2. Celem zespołu trenera Rozmysłowskiego jest zwycięstwo, które pozwoliłoby uciec w tabeli zespołom z Łąki i Pszczyny i zbliżyć się do wygranej w całym rozgrywkach. Lędzinianie zagrają w najsilniejszym składzie, a dobrej piłki i emocje w sobotę nie zabraknie, zapraszamy także i na ten mecz, który powinien być dobrą rozgrzewką przed popołudniowym spotkaniem pierwszej drużyny z Uranią.