Niespodziewana wygrana juniorów w meczu z liderem ! Po emocjonującym spotkaniu na własnym terenie ogrywają lidera tabeli 3:1 (3:1) i zgarniają kolejne 3 punkty.

Drugi raz z rzędu wygrywamy na własnym stadionie, tym razem pokonując lidera Siódemkę Tychy.
Trzeba przyznać, że kadra na ten mecz była naprawdę mocna, gdyż zasilili nas zawodnicy rezerw. Zdecydowanie zasłużona wygrana.

Mecz rozpoczął się dobrze dla naszych zawodników, bo już w 5 minucie Spyra po fantastycznym rajdzie zdobywa bramkę na 1:0.

Po strzelonym golu cały czas przeważaliśmy i wynik mógł zostać podwyższony, ale strzały Krakowiaka, Kuzaka, Spyry oraz Czudaja nie znalazły miejsca w siatce.

Nasi rywale mieli dwie okazje ze stałych fragmentów, które nie zakończyły się bramką.

Niestety nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić i w 32 minucie po prostopadłym podaniu przeciwnika tracimy gola. Nasz bramkarz w sytuacji sam na sam nie miał żadnych szans.

Po straconej bramce nasza drużyna dalej dominowała rywala, a wynikiem tego była świetna akcja Kuzaka z Czudajem zakończona strzałem w okienko z 25 metra. Niestety kolejny raz świetna obrona bramkarza rywali.

Na szczęście po tym efektownym strzale, bramkę z rzutu rożnego zdobywa Chromik i znów wychodzimy na prowadzenie.

Kolejna akcja, z której zdobyliśmy gola to rzut wolny dla naszej drużyny. Zamieszanie w polu karnym, po którym Spyra zdobywa bramkę na 3:1. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa, jak i cały mecz.

W drugiej połowie kontrolowaliśmy przebieg spotkania dopuszczając tylko do 1 groźnej akcji rywala, stłumionej przez naszą defensywę.

Zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się w niedzielę (tj. 11.10.) na boisku w Studzienicach. Mecz rozpoczyna się o godzinie 11:00.

MKS Lędziny 3:1 (3:1) Siódemka Tychy

Strzelcy bramek: Spyra 5′ ⚽ 42′ ⚽ Chromik 38′ ⚽.

żółta kartka: Jacek 70′, Popiela 71′.

Skład juniorów: Popiela – Żogała (Śmigowski 60′), Jacek, Skitek (Rozmus 45′), Smaza, Kuzak, Czudaj, Janota (Firlej 45′), Krakowiak (Zawodny 75′), Spyra, Chromik (Bierut 45′).